מי אנחנו?

Solar 360

הינה חברת יזמות, הקמה ותפעול בתחום האנרגיה הסולארית הדוגלת בעמידה בסטנדרטים גבוהים בשלבי המערכת השונים: תכנון ומפרט טכני, התקנה, שירות ותחזוקה.

החברה אינה רואה במערכות הסולאריות מערכות שלאחר הקמתן נדרשת תחזוקה בלבד אלא מערכות בעלות פוטנציאל טכנולוגי וכלכלי גבוה יותר וזאת באמצעות פיתוח מענה עתידי של פתרונות, ייעול מגבלות טכניות ומגבלות תפוקה הקיימות כיום במערכות סולאריות.

מודל 360

החברה פיתחה את מודל 360 למבנים, המשלב אופציה נוספת עבור הלקוח הכוללת מלבד התקנת המערכות הסולאריות  גם אפשרות של שירות להתייעלות אנרגטית בפנים המבנה. 

טכנולוגיה

  1. החברה עוסקת בפיתוח פעילויות טכנולוגיות חדישות למערכות עתידיות כמו גם פיתוח טכנולוגיות עבור מערכות קיימות לתקופת פעילותן וזאת בכדי לגרום לשיפור תפוקה, יצרנות ולהגדלת התמורה הכלכלית מהמערכות.
  2. במקביל למודלים ולפעילות זו, החברה מקדמת  שיתופי פעולה עם טכנולוגיות חדשניות מהארץ ומהעולם אשר יוטמעו במבנים ותעסוק בפיתוח טכנולוגיות עתידיות בתחום הסולארי, בנייה ירוקה והתייעלות אנרגטית.

פיתוחים אלו יהוו חלק ממודל  Solar360 העתידי אשר מיועד ליצור מבנים מופחתי אנרגיה ועד מבנים מאופסי אנרגיה באמצעות תצורות אנרגיה סולאריות חדשניות נוספות וטכנולוגיות משלימות.

אורן כספי וקובי רביץ הם מייסדי ומנהלי החברה, שהקימו יחד את Solar360, קובי ואורן הגיעו עם רקע בעולם היזמות בתחומי ההיי טק, טכנולוגיות ירוקות ונדל"ן לצד פעילויות חברתיות מגוונות.

מייסדי החברה

קובי רביץ

Founder

לצד פעילותו ב-Solar360, קובי משמש כיום כמנכ"ל חברת נדל"ן ותיקה בת כ-50 שנה העוסקת בנכסים מניבים במרכז תל אביב. החברה בעלת כ-15 אלף מ"ר של משרדים המושכרים בעיקר לחברות הייטק. החברה שוקדת על תוכנית אותה יזמה להתאגדות של מתחם פינוי בינוי בהיקף משוער של 20 דונם סביב השטח שבבעלותה, הריסת כל המבנים הישנים ובניית מתחם חדשני בן שלושה מגדלים בגובה של כ-60 קומות המשלבים מגורים, תעסוקה ומסחר לצד שטחים ירוקים לרווחת הדיירים. מתחם זה אשר Solar360 תהיה מעורבת בפיתוחו בהיבטים תכנוניים וטכנולוגיים יהווה מודל לבנייה ירוקה בסטנדרט הגבוה ביותר ואף יתוכנן כמתחם בעל פוטנציאל למתחם  מאופס אנרגיה, מה שבעצם קושר את עיסוקיו של קובי רביץ בשתי החברות בהן הוא פעיל.

קרא עוד

אורן כספי

Founder

אורן כספי מגיע עם רקע מגוון בעולם הפיתוח העסקי, תעשיית ההון סיכון,  שימש כמנהל פיתוח עסקי במספר חברות הזנק, קרן השקעות והיה שותף בניהול גוף תוכן בתחום טכנולוגיות ירוקות.
במקביל עוסק אורן בניהול ויזמות פעילויות פילנתרופיות ופיתוח מיזמים לאוכלוסיות קצה.

איך נולדה Solar360?

החיבור בין שני המייסדים נוצר על רקע הפעילות החברתית המקבילה, שבזכותה החליטו לאחד כוחות במישור החברתי קהילתי ובמקביל לפתח פלטפורמות עסקיות בעלות מודל של מצוינות עסקית, טכנולוגית ובידול עסקי מובהק. פלטפורמות עסקיות אלו מפרישות חלק מרווחיהן למען אוכלוסיות בסיכון ופרויקטים קהילתיים שונים כתפיסה עסקית חברתית. כך למעשה נולד הרעיון שהוביל להקמת חברת Solar360 המשמשת כחברה עם מצוינות עסקית וטכנולוגית וגם כמנוע כלכלי חברתי עבור מעגל 360- חברה לתועלת הציבור (גוף ללא מטרת רווח, מבנה עמותה מודרני) שאף אותה יסדו אורן וקובי עם שותפים וגופים נוספים.